מנורת הקסמים הפרטית שלי – לוח חזון

מנורת הקסמים הפרטית שלי – לוח חזון

זוכרים את הסיפור על אלאדין ומנורת הקסמים? לפי מה שאני מאמינה ג'יני יכל למלא את המשאלות של מי ששיפשף את המנורה – רק כי הוא הביע אותן בקול. כי רק משאלות וחלומות שאנחנו אומרים ומתכוונים – סופן להתגשם!
מנורת הקסמים הפרטית שלי היא לוח חזון- לוח בו כל המשאלות והחלומות שלי לתקופה הקרובה יהיו כל הזמן מול עיניי, וכל הזמן אתכוונן אליהם – וכך, אני מאמינה, הם יתגשמו.
לפני כשנה הייתי אצל שני נווה בסדנת לוח חזון לקראת שנת 2016. שני מעבירה את הסדנא בביתה הנעים והמזמין בקרית אונו.
בזמן הדמיון המודרך ששני עשתה לנו, עלו לי מחשבות, בפעם הראשונה יש לציין , שבא לי עוד משהו לעשות. שלא תטעו, אני אוהבת להיות דולה, אוהבת להיות במקום הזה של ראשוניות, של חיים חדשים- זה מרגש ומפעים אותי בכל פעם מחדש!
אבל השיווק של זה… הצורך הזה לפנות בכתיבה בכל פעם לאותו קהל מצומצם, לכתוב על אותם דברים – הרגשתי שמשהו חסר לי. וממש נבהלתי! 8 שנים שאני דולה. בשנתיים האחרונות בידלתי ומיתגתי את עצמיי כדולה ללידות קיסריות, ולידות לאחר קיסרי – והצלחתי! מצאתי שאני עוזרת לנשים להשלים עם הלידה הקיסרית ולחוות אותה ברכות ובנעימות. אז מה פתאום המחשבות האלה עכשיו? איפה אמצע זמן וכוח לעוד משהו בחיי? אני באמצע שינוי התזונה שלי ובבית, רק התחלתי להכניס ספורט לחיי, ובל נשכח, שבין לבין אני אמא ל-4 ילדים, כן? שניים מהם עוד קטנים יחסית.
במהירות השתקתי את המחשבות בראש, וניגשתי לעבוד על החזון שלי- על מה שחשבתי שאני רוצה.
בשבוע שעבר, כמעט שנה אחרי, ואני שוב אצל שני בסדנת לוח חזון (כי כשמשהו הוא טוב- ממשיכים גם פעם נוספת!), פחות 15 ק"ג, ספורט כבר חלק ברור מחיי ו… הפלא ופלא- אני עוסקת במשהו נוסף מלבד היותי דולה!! אני בלוגרית מקומית, חלק מרשת ענפה של בלוגריות ברחבי הארץ!
שני הראתה לי תמונה של שנה שעברה , ואני במקום להסתכל על עצמי – מתעמקת בלוח החזון שבידיי – ונדהמת!!

לוח חזון לשנת 2016
"גם וגם וגם וגם" – הצלחתי! אני גם דולה וגם בלוגרית (ואמא, ואישה, וחברה, ואחות וכו' וכו')
"חשבי מסלול מחדש" – אכן חישבתי ואני פורחת בו!
"לומר תודה" – אני לומדת ומתאמנת באמירת תודה והוקרת כל הטוב והשפע שיש לי- וזה מדהים!!

 

 

 

אז, יקרים ויקרות, לוח חזון, מחשבה יוצרת מציאות, רשימות ועוד – זה עובד!!! כשאנחנו חושבים על המציאות שלנו, כשאנחנו מתארים אותה לפרטי פרטים (או מדביקים תמונה שלה) כאילו היא קורית עכשיו, אנחנו בעצם קוראים לאלוהים/יקום/ג'יני הפרטי שלנו ואומרים לו:"אני החלטתי. זה מה שאני רוצה. עכשיו תורך להשיג לי את זה." וזה ממש עובד. Like a magic !

מצרפת לכם תמונה של לוח החזון שעשיתי השנה. השנה הוספתי בו גם זמן מנוחה, זמן חופשה ועוד- כי אני יודעת כבר שזה עובד.

לוח חזון 2017- שני נווהממליצה לכם מאד ללכת לסדנת לוח חזון אצל שני- משהו בהנחייה שלה, באנרגיה שלה כנראה עוזר להגשים משאלות וחלומות!
הסדנא הקרובה, והאחרונה לפני שנת 2017 תהיה ב-21/12, בביתה הנעים בקרית אונו. מהרו להירשם אצל שני – 050-4400532.

 

 

שני היא גם מאמנת לחשיבה חיובית ולמציאת זוגיות.

דף הפייסבוק של שני – https://www.facebook.com/ShanyNaveMelamed/?fref=ts

 

נורית מלאכי

אשה לאהוב אחד, אמא ל-4 מדהימים, שכל אחד בתורו הוביל ומוביל אותי למסע התפתחותי מרגש ומעשיר. אוהבת את העיר שלי, ונהנית להיות חלק מההתפתחות והגדילה שלה.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

שתפו אותי

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: