סטודיו אנד ג'וי

סטודיו אנד ג'וי

אם תהיתם לאן נעלם הפוסט של חמישי האחרון (וגם זה שלפניו), ובכלל בשבועים האחרונים קצת פחות הייתי פה. אני רוצה לספר לכם שלתקופה קצרה, עד פסח חזרתי להיות שכירה במקום מדהים ומשפחתי, עם חזון חברתי – סטודיו אנד ג'וי סטודיו אנד ג'וי פארק אפק ראש העין

מה? למה? ואיך זה קרה?

לפני כ-3 שבועות בערך קראתי פוסט בפייסבוק שבסטודיו אנד ג'וי מחפשים עובדים זמניים למגוון עבודות – אריזה, הזמנות, טלפונים ועוד.
סקרן אותי מאד לדעת מה בדיוק עושים שם, ואיך אפשר לעזור – אז הגעתי לראיון. הכרתי את נדב יזם ומקים החברה, שבימים אלה חוגגת עשור.
התאהבתי באווירה – ונשארתי.

העסק הזה שבהגדרתו הוא עסק חברתי, היחיד בארץ, ולמיטב ידיעתנו גם בעולם, שמכשיר ומעסיק עובדים עם מוגבלויות שמשתלבים בכל תחומי העסק – שיווק, מכירות, ייצור ולוגיסטיקה, ומשלם להם שכר מלא כולל כל התנאים הסוציאלים.
כעסק חברתי, אנד ג'וי מתמודדים עם האתגרים שיש לכל עסק, ובנוסף עם אתגרים סוציאליים ייחודייים.
אז נכון, השילוב מייצר לעיתים התמודדות לא קלה, ובכל זאת, נדב וכל הצוות מצליחים! כבר 10 שנים ברציפות!

חגיגת עשור לאנד ג'וי ראש העין
כך ציינו עשור לאנד ג'וי

איך זה קורה?
בסטודיו יש השקעה בכל פרט ופרט, יש תשומת לב למקצועיות, לאיכות ולעיצוב לצד המסר החברתי שהעסק מעביר.
כמי שעובדת פה כבר שבועיים – אני מרגישה איך נותנים את הלב והנשמה בכל הזמנה והזמנה, לא חשוב אם הלקוח שילם 50 ₪ או 50,000 ₪.

אנד ג'וי ראש העין - מתנות, זרים מתוקים, ועוד
כך משקיעים באריזת כל מתנה ומתנה

בסטודיו אפשר לרכוש מתנות, זרי פרחים, זרים מתוקים ועוד – ליחידים, ולוועדי עובדים לקראת פסח, ראש השנה ובכלל.
כרגע בסטודיו מחפשים עובדים זמניים ומתנדבים עד פסח שיעזרו באריזות הזמנות גדולות, משלוחים ועוד.

סטודיו אנד ג'וי ראש העין
חלק מהצוות בפעולה

אחרי שבועיים של עבודה בהזמנות ובמחשב, יום אחד יצא לי לעבוד בייצור – באריזת ההזמנות ללקוחות – ראיתי איך את מה שייחשב פחות טוב במקום אחר, כאן רותמים לטובת העובד והעסק.

הייצור והאריזה באנד ג'וי ראש העין
אני אורזת חבילות ללקוחות

למשל, עובדת שיש לה OCD, ושמה לב לפרטים קטנים קטנים – היא לימדה אותי כיצד לעטוף ולארוז את החבילות – שיהיה מושלם – ישר ובלי קיפולים מיותרים. אני חושבת שהיום הזה, בו הייתי בייצור – היה אחד הימים שלמדתי בהם המון. איך לכל אחד אפשר להסתכל על המצב שלו כעל מועיל, או כעל בעיה. אז נכון, לפעמים יש ימים קשים יותר, ויש לעיתים לחץ וחיכוכים – אבל המקום הזה של לראות כל אחד כמועיל ומיטיב עם העסק – רק צריך למצוא במה – הוא רעיון שלא ראיתי בהרבה מקומות. וחבל!
אז, אם חשקה נפשכם בעבודה או התנדבות עם מסר חברתי, עם אנשים מקסימים ועם הרבה הרבה שליחות מוזמנים ליצור קשר עם אולגה – 03-9011735.

ואם אתם חושבים על מתנה לפסח – לחברים, לחמות, או לעובדים שלכם – צרו קשר ונתאים לכם מתנה עם מסר חברתי לכל תקציב ולכל כמות – 03-9011735.

אני שם עד פסח (לפחות).

אשמח לפגוש אתכם 🙂

סטודיו אנד ג'וי מתנות וזרי פרחים ראש העין

נורית מלאכי

אשה לאהוב אחד, אמא ל-4 מדהימים, שכל אחד בתורו הוביל ומוביל אותי למסע התפתחותי מרגש ומעשיר. אוהבת את העיר שלי, ונהנית להיות חלק מההתפתחות והגדילה שלה.

שתפו אותי

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: