על השרשרת החדשה שלי ורשת הבלוגריות

על השרשרת החדשה שלי ורשת הבלוגריות

כמו שסיפרתי לכם כבר כאן , הרעיון הזה של בלוג מקומי, עם כמה שהייתי רוצה לזקוף אותו לזכותי, הוא פרי מוחה היצירתי של גיל מרטנס שלפני חמש שנים בערך הקימה בלוג מקומי מצליח מאד ברובע צפון מזרח בת"א.
בעקבותיה, פורחת לה רשת של בלוגריות מקומיות בכל מיני מקומות ברחבי הארץ – קרית אונו, הרצליה , יבנה , לב השרון, חולוןצפון ואפילו בסיאטל שבוושניגטון ארה"ב יש בלוג כזה! מוזמנים להיכנס לקישורים  ולהתעדכן.
כל אחת מאיתנו לוקחת את זה למקום משלה, עם הפרשנות שלה לבלוג, אבל לכולנו מטרה אחת זהה – לעודד אג'נדה שאנחנו מאמינות בה – החזרה לכלכלה מקומית, ועשייה קהילתית.
קיבלנו הדרכה מגיל (לא כולן יחד), וכבר הכרנו בפייסבוק, ולפני כשבועיים היה המפגש הראשון שלי איתן מאז שהצטרפתי. מצד אחד, התרגשתי כמו לפני פגישה עיוורת (זוכרים מה זה? לפני עידן הרשתות החברתיות?). ומצד שני, בצורה קצת מוזרה- הרגשתי בנוח. הן קראו את הפוסטים שלי, הן קראו את ההתלבטויות שלי ואני את שלהן, והן עזרו לי בהן ואני להן (לפחות אני מקווה, בנות).
אחרי חיבוקים וקישקושים נתנה לי גיל קופסא קטנה, פתחתי ובתוכה שרשרת מדהימה עם המילים Blocal חרוטות עליה. BLOCALהרגשתי כאילו בזה הרגע הגעתי לאחווה סודית (כמו בקולג')- ועם קבלת השרשרת – התקבלתי!!!

 

 

 
נשבעת לכן שרצה לי בראש תמונה מסרט אמריקאי כזה שעוד רגע גיל עונדת לי את השרשרת, ותיכף מתחילה פה מסיבה פרועה….

מפגש בלוגריות מקומיות

 

 

 

 

הרגשתי קצת כמו ההרגשה לחזור הביתה, להיות חלק מקבוצה שכתיבה היא דרך החיים שלה, כתיבה היא הפרנסה שלה!
פתאום נורית, שכתבה כל הזמן למגירה, או מקסימום לפייסבוק מצאה את המקום שלה – קבוצה של נשים שעולמן הפנימי עשיר כמו שלי, ואף יותר. נשים שמתרגשות מהמילה הכתובה ממש כמוני – כשהן קוראות, וגם כשהן כותבות – מבינות את הדמיון המתעורר ממילה, ריח, או שיר שנגעו בנו.
היה לנו בוקר מדהים יחד, של אוכל טוב, חברות, וגם למידה וסיעור מוחות עסקי יחד עם סיוון יעקב- המלווה העסקי שלנו.
אז תודה גיל אהובה, על מה שיצרת, ותודה לכן בנות שקיבלתן אותי לאחווה הלא-סודית שלכן – אחוות הבלוגריות בכללי, ואחוות הבלוגריות המקומיות 🙂
מאחלת לנו להמשיך לצמוח יחד, להנות ולהתפרנס מהמילה הכתובה.

בלוגריות מקומיות לומדות יחד
הבלוגריות המקומיות לומדות יחד

נורית מלאכי

אשה לאהוב אחד, אמא ל-4 מדהימים, שכל אחד בתורו הוביל ומוביל אותי למסע התפתחותי מרגש ומעשיר. אוהבת את העיר שלי, ונהנית להיות חלק מההתפתחות והגדילה שלה.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

שתפו אותי

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: