שבוע הספר – החגיגה השנתית לאוהבי הספרים

שבוע הספר – החגיגה השנתית לאוהבי הספרים

ספר עבורי הוא חגיגה. כילדה שהיתה "חנונית אוהבת ספרים" (ככה הבת שלי מגדירה את זה) להגיע למקום ובו יש כ"כ הרבה ספרים – ספרי ילדים, ספרי מבוגרים, ספרי בישול, אומנות הדרכה ועוד עוד. הייתי נוסעת באוטובוס מדרום ת"א לכיכר רבין שם היה יריד עם המון דוכני ספרים, בחלקם גם הסופרים חילקו חתימות – ועבורי זה היה כמו להגיע לגן עדן.
גם כבוגרת, עדיין תולעת ספרים, וגם כאמא לילדים אני רואה את החשיבות במיוחד בימים אילו של מסכים ושפע גירויים לחשוף את הילדים שלי לספרים. יש לנו מנוי בספרייה בעירונית (שגם עליה יהיה פוסט בקרוב), ואפילו כשהם קוראים לפעמים רק ספר אחד פעם בכמה חודשים – מבחינתי זה מצויין. (וגם נשאר לי מקום ליותר ספרים עבורי..)
בכל שנה אני לוקחת אותם לשבוע הספר – מתענגנת על ריח הדפים החדשים, ומתרגשת מההבטחה שטומן בתוכו ספר חדש – עבורי ועבורם.
אחרי כמה שנים שלא היו בעיר אירועים לציון שבוע הספר, השנה יש. וזו חגיגה כפולה עבורי – גם שבוע הספר שהוא תמיד חגיגה. וגם אצלנו בעיר, הכי קרוב לבית.
אירועי שבוע הספר יימשכו 4 ימים. הראשון יהיה בפורום נשים ראש העין, ואחריו – 3 ימים של הצגות, מופעים וחגיגות בטיילת ראש העין, בשיתוף הספרייה העירונית החל מהשעה 18.
כל האירועים כאן: (וגם בלוח האירועים בבלוג.)
יום שני – 5/6/17 בשעה 20:30 בפורום נשים ראש העין, הסופרת והמשוררת דינה שמחה, תושבת העיר תגיע לספר את סיפורה האישי ותקרא קטעים מספרה "איש לא ידע את שמה". תלווה אותה בשירה הזמרת והיוצרת פזית נוני. עלות חברתית 10 ₪.
לדף האירוע בפייסבוקדינה שמחי בפורום נשים ראש העין
יום שלישי – 6/6/17 החל משעה 18 בטיילת ראש העין – מתחמי צביעה ומשחקים, תחנות הפעלה שונות. ובשעה 20:30 ג'קי לוי ומרב סימן טוב במופע "שחוברה לה" בליווי 3 נגנים.
יום רביעי – 7/6/17 החל משעה 18 בטיילת ראש העין – מתחמי צביעה ומשחקים, תחנות הפעלה שונות שעת סיפור לילדים בשעה 18 – עם יעלי שקד גזית. ובשעה 20:30 מפגש סופרים מוזיקלי עם דן בניה סרי ודודו בוסי יחד 4 מוזיקאים.
יום חמישי – 8/6/17 החל משעה 18 בטיילת ראש העין– מתחמי צביעה ומשחקים, תחנות הפעלה שונות. ובשעה 20:30 מופע מקהלות ישראלי בזמר עברי בשיתוף מיל"ה

בשלושת הימים בטיילת יהיו כמובן דוכני ספרים בשיתוף עם צומת ספרים.

שבוע הספר בראש העין

מחכה לראות אתכם 🙂

נורית מלאכי

אשה לאהוב אחד, אמא ל-4 מדהימים, שכל אחד בתורו הוביל ומוביל אותי למסע התפתחותי מרגש ומעשיר. אוהבת את העיר שלי, ונהנית להיות חלק מההתפתחות והגדילה שלה.

שתפו אותי

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: