שוק איכרים בראש העין – שיר פדלון

שוק איכרים בראש העין – שיר פדלון

על שיר פדלון שמעתי לראשונה מפוסט בפייסבוק. הסתקרני והגעתי. ליד ביתה, מתוך הרכב שיר אירגנה מכירה ביתית של ירקות ופירות פרימיום- הכרנו, רכשתי ענבים מדהימים (שנגמרו תוך יומיים!! ) ושוחחנו קצת.

שיר גדלה בראש העין עד שהתחתנה, ואז עזבה לאיזור בן שמן. לפני כשנה חזרה לעיר עם בעלה ושני ילדיה.
יחד עם שותף יש להם דוכן בשוק האיכרים בתל אביב ובשוהם, ויום אחד כשהתבטל אחד השווקים, והיתה לה סחורה ברכב, חשבה לעצמה "למה לא בראש העין?" – ואירגנה מכירה ביתית מאולתרת שצלחה.

כשהבינה שיר שיש דרישה לפרות וירקות פרימיום, ושיש באפשרותה לעזור גם לחקלאים, וגם לתושבי העיר דרך מכירה ישירה- פתחה שוק איכרים מאולתר שעובד כבר כחודש. בימים גשומים כמו השבוע (או לפני שבועיים- אז גם הזמנתי אתכם לרכוש ממנה), מכינה לנו שיר סלים ישירות מהחקלאים ומביאה לנו עד הבית – רעיון נפלא, לא?

בשיחה בינינו עלה הרעיון ליצור סוג של שוק קהילתי – היא עם ירקות, מישהי מהעיר עם עוגות, מישהו נוסף עם לחמים מיוחדים ועוד..

עד ששיר תצליח להקים לנו שוק איכרים מקסים בעיר (מכירים מישהו בעירייה שיכול לעזור לקדם את זה?) , השבוע היא מכינה לנו סלים עם ירקות ופירות מעולים עד הבית – גם סחורה מעולה, וגם לא צריך לצאת בגשם – לא תקחו??

יש 3 סלים – גדול, קטן ובינוני, ואני בטוחה שכל אחד ואחת מאיתנו נמצא בדיוק את הסל שמתאים לנו.

שוק איכרים ראש העיןשוק איכרים ראש העיןשוק איכרים ראש העין

 

שיר מקבלת הזמנות עד מחר – אז למה אתם מחכים?? – התקשרו – 055-8855701

אני כבר הזמנתי לי סל – ואתם?

נורית מלאכי

אשה לאהוב אחד, אמא ל-4 מדהימים, שכל אחד בתורו הוביל ומוביל אותי למסע התפתחותי מרגש ומעשיר. אוהבת את העיר שלי, ונהנית להיות חלק מההתפתחות והגדילה שלה.

שתפו אותי

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: