5 החלטות ושינויים לשנת 2017
התמונה מהאתר flickr

5 החלטות ושינויים לשנת 2017

כולם מסביבי עסוקים בסיכום שנה, ועם כמה ש-2016 היתה טובה אליי, אני מרגישה שאני ממש באמצע הדרך, ולא במקום של סיכומים.
ובכל זאת, שנה אזרחית חדשה – ראוי שאתייחס אליה, לא?

החלטות לשנת 2017 בבלוג המקומי
התמונה מהאתר flickr

החלטתי לא לסכם, אלא לפתוח את 2017 עם 5 החלטות לשנה הזו, 5 שינויים / הרגלים שאני מכניסה או ממשיכה בהם

מ ע-כ-ש-י-ו!!

1. קלילות – להכניס עוד צחוק לחיי, עוד ריקוד, עוד משחקים והשתטות עם הילדים, הרבה קלילות ובכלל, להפסיק להתייחס לכל מה שאני עושה, כאילו העולם יתחלק ללפני ואחרי
לזרום, לנסות , להעיז – מקסימום יגידו לי כן!!!
2. לכתוב, לכתוב לכתוב – להמשיך לכתוב במרץ, ולהנות מהכתיבה. לכתוב ככלי טיפולי, לכתוב כאמא, לכתוב כשאני לומדת, לכתוב כשאני עובדת. להוציא את המילים והרעיונות ממני החוצה. לתת לעולם לטעום ממני, ולתת לו לדעת – לאן אני רוצה להגיע!
3. להמשיך בתזונה בריאה ובספורט – אפילו שאני קצת מוותרת לעצמי בחודשים האחרונים, ואולי בגלל – להמשיך להזין את הגוף שלי, שמשרת אותי נאמנה באוכל בריא שמתאים לו, ולהמשיך בפילאטיס שהפך לחלק נכבד מחיי. כי פילאטיס זה לא רק ספורט – זה נשימות, ושחרור, והקשבה לגוף – וככה אני מראה לעצמי שאני אוהבת אותי – נותנת לגוף ולנשמה שלי את מתנת הפילאטיס.
4. "SAY YES" – בהשראת הפוסט המקסים של גיל מרטנס, אני אומרת כן השנה– כן לילדים, כן לחברות, כן למפגשים עם בעלי עסקים, כן להגיש הצעת מחיר , כן ללמוד דברים חדשים. מי יודע לאן זה ייקח אותי?
אני אומרת כן ויודעת שאם היקום הביא את זה לפתח דלתי – זו כנראה דרכו לומר שזה עבורי! אני אומרת כן ויודעת ש"אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים" (ד"ר סוס)
5. להנות ולהוקיר תודה – להנות מהאתגרים, מהקשיים, לזכור להנות גם מההצלחות – אפילו אם הן נראות לי ממש קטנות.
להוקיר תודה על הדרך שאני עוברת – על זה שזה לא נגמר לעולם. להוקיר תודה על השלבים שכבר עברתי (כאמא, כאישה, כבעלת עסק) וגם לשמוח על מה שצריך לבוא – כי מהקשיים והאתגרים- צומחים , למדים ומתפתחים. "היי יש עוד מקומות נפלאים לעבור" (ד"ר סוס כמובן)

 

אם גם אתם רוצים להתחיל את 2017 עם החלטה – מוזמנים לבחור צעד אחד ולהכניס אותו גם לחייכם – גם אם לא יהיה קל בהתחלה- תחשבו איזו תחושה מדהימה של הצלחה תחוו כשזה ייטמע בחייכם!!
מזמינה אתכם לשתף אותי איזה צעד בחרתם להכניס לחייכם, וכמובן, להמשיך לעקוב אחר ההתפתחות האישית שלי, ושל בעלי העסקים בעיר איתי. מתוכננים הרבה דברים טובים!!

נורית מלאכי

אשה לאהוב אחד, אמא ל-4 מדהימים, שכל אחד בתורו הוביל ומוביל אותי למסע התפתחותי מרגש ומעשיר. אוהבת את העיר שלי, ונהנית להיות חלק מההתפתחות והגדילה שלה.

לפוסט הזה יש 2 תגובות

שתפו אותי

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: