היי,

אני נורית מלאכי.  אני אישה לאהוב אחד, אמא ל-4 מטריפים, ואוהבת אנשים וחיבורים. אני תושבת ראש העין כבר יותר מ-18 שנים, ונשואה לבן המקום.  

בכל מקום כמעט יש אדם שיודע המון על האנשים סביבו, על המקומות השווים- החל מקוסמטיקאית שמסירה שיער, או בונה ציפורניים ועד למבצע הכי שווה בחנות המשקאות החדשה.

בין החברים והחברות שלי – האישה הזו היא אני.

כבעלת עסק בעיר, אני מכירה המון בעלי ובעלות עסקים. כמי שפעילה בקהילה- אני מכירה את רב האירגונים בעיר, כאחת המנהלות בקבוצת פייסבוק גדולה של אמהות (מעגל אמהות ראש העין) , וכאחת המובילות בפורום נשים ראש העין (שעליו אכתוב בקרוב פוסט נפרד) –  אני מכירה המון נשים, ואנשים.

ואני אוהבת את העיר הזו, שאולי לא גדלתי בה, אבל בחרתי בה- בחרתי בה להיות הבית שלי. בחרתי לחיות בה, ולגדל בה את הילדים שלי.

ועכשיו , בוחרת לאהוב אותה, ולפרגן לעסקים המקומיים בה, כי אני רוצה לעזור לה להיות טובה לתושביה- זו הדרך שלי – דרך הכתיבה. בבלוג הזה אני

  1. נותנת במה לעסקים קטנים – מקום לחשוף בהם את את העסק ואת עצמם דרך פרסום פוסט, קוביית פרסום השתתפות בירידים ובמדריכים שונים כדי שתושבי העיר יכירו ויבחרו לרכוש בעסקים המקומיים.
  2.  אני מקדמת עסקים קטנים דרך סדנאות שונות, למשל, סדנת פייסבוק, ובכלים כמו ניהול דף עסקי ובניית אתר
  3.  אני מנגישה ידע זמין ונוח לתושבי העיר דרך מדריכים שונים, לוח אירועים, ירידים ועוד.מקומית בראש העין - אתר וורדפרס, דף עסקי, כתיבה

אז,  במקום שתשאלי את החברה של המכרה שלך, שהיא במקרה חברה של חברה שלי אם אני מכירה- את מוזמנת לקרוא את הבלוג שלי, אז תדעי ותכירי את העיר על עסקיה ואירגוניה דרך החוויות וההמלצות שלי.

בעלי עסק ורוצים שאכתוב עליכם? יש לכם רעיון לשת"פ או יוזמה קהילתית/חברתית? רוצים לספר לי משהו חשוב על העיר?
מוזמנים ליצור איתי קשר 

מוזמנים גם להצטרף לעמוד הפייסבוק של הבלוג ובו שלל חדשות ותזכורות לאירועים הקורים בעיר.

כדאי לך להצטרף. יהיה מעניין פה!!

 

לסגירת התפריט
%d בלוגרים אהבו את זה: